"GILIUKAS" – 2022 METŲ MOKYKLŲ EDUKACINIŲ ERDVIŲ KONKURSO NUGALĖTOJAS!

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Darželis "Giliukas" antrą kartą dalyvavo  Mokyklų edukacinių erdvių konkurse. Konkursą inicijavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Konkursas vyko dviem etapais – I etapas (iki 2022 m. gegužės 13 d.) – savivaldybių lygmeniu ir II etapas (iki 2022 m. liepos 21 d.) – nacionaliniu lygmeniu. Nacionalinė komisija aplankė ir įvertino mokyklas vietose, įteikė Aplinkos ministerijos skirtus prizus – po naują „Lietuvos raudonąją knygą“.

Nacionalinė vertinimo komisija vietose apžiūrėjusi konkurso II etapui pristatytas geriausiai tvarkomas mokyklų edukacines erdves, vadovaudamasi konkurso vertinimo kriterijais, išrinko nugalėtojus. Didžiuojamės ir džiaugiamės tapę vieni iš jų!
Darželio atstovas 2022 m. rugpjūčio 8–12 d. turėjo galimybę dalyvauti tarptautiniuose mokymuose „Edukacinių erdvių kūrimo patirtys Lenkijos, Vokietijos ir Čekijos visuomeninėse ir viešose aplinkose, saugomose teritorijose, gamtinis ir ekologinis ugdymas jose“.