PROJEKTO "LAIMINGAS VANDUO-LAIMINGAS ŽMOGUS" BAIGIAMASIS RENGINYS

2016-11-10 Klaipėdos I. Simonaitytės bibliotekoje auklėtojos Rima DOVIDAUSKIENĖ ir Laima ZUBAVIČIENĖ, ugdytiniai Milda KONTVAINYTĖ bei Astijus ANDRIUŠKA dalyvavo socialinio kūrybinio projekto „Laimingas vanduo- laimingas žmogus“ rezultatų ir darbų parodos „ŽINAU, GALIU, KURIU“ pristatyme. Renginio organizatoriai bendravo, žaidė su vaikais, projekto dalyvius apdovanojo padėkos raštais, knygelėmis. Projekto iniciatorė „Gyvosios planetos“ prezidentė Nijolė Gabija Wolmer. Projektu siekta prisidėti prie vaikų  ir bendruomenių įsitraukimo pažinti, globoti ir švarinti artimiausią vandens telkinį. Projekto visuose trijuose etapuose dalyvavo 79 Lietuvos  ugdymo įstaigos, jų tarpe ir mūsų įstaigos 3 pedagogai, 45 ugdytiniai ir 3 tėvai. Darželio komanda vedė diskusijas apie vandenį, skaitė ir inscenizavo pasakas, atliko bandymus, dalyvavo švarinimo akcijoje prie Stulpo upelio, sukūrė meno kūrinį  „Šypsenų lietus upeliui“.