Psichologas

Psichologė Laima NORVAIŠIENĖ

(psichologo IV kvalifikacinė kategorija)

Psichologinės pagalbos teikimo tvarkos aprašas

DARBO LAIKAS:

  • Individualios konsultacijos tėveliams (globėjams) kiekvieną darbo dieną 16.30-17.30 val.
  • Vaikų konsultacijų laikas derinamas prie ugdymo plano.
  • Anonimiškai įvairiais klausimais tėvai, globėjai gali kreiptis rašydami el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

 PSICHOLOGO VEIKLOS TURINYS DARŽELYJE:

  • rūpinasi vaikų psichine sveikata ir reikalingų psichologinių ugdymo sąlygų sudarymu;
  • dirba su elgesio, emocinių, bendravimo problemų bei kitų sunkumų turinčiais vaikais;
  • konsultuoja vaikus, tėvus, globėjus, pedagogus psichologiniais klausimais; teikia rekomendacijas dėl vaikų ugdymo tėvams (globėjams) ir pedagogams;
  • vykdo individualų ir/ar grupės vaikų stebėjimą, atlieka psichologinius įvertinimus bei tyrimus;
  • vykdo tėvų ir pedagogų psichologinį švietimą.

Psichologė L. NORVAIŠIENĖ, spręsdama iškylančias problemas, bendradarbiauja su kitais įstaigoje dirbančiais specialistais ir pedagogais, organizuoja sudėtingesnių pedagoginių-psichologinių situacijų aptarimą pedagogų grupėms.Taip pat psichologė aktyviai dalyvauja tėvų savitarpio pagalbos grupių pagal programą "Būti tėvais - smagu!" organizavime ir moderavime.

Su psichologinės pagalbos teikimo darželyje 'Giliukas" tvarka galite susipažinti ČIA.

 KITI PSICHOLOGO DARBĄ REGLAMENTUOJANTYS DOKUMENTAI:

Šiame puslapyje galite rasti nuorodas į svarbiausius ugdymo įstaigos psichologo darbą reglamentuojančius dokumentus. Norėdami susipažinti su dokumentais, nuorodas rasite paspaudę ČIA.

PSICHOLOGO VEIKLOS PLANAVIMO DOKUMENTAI:

2014 metų veiklos planas

2014 metų veiklos ataskaita

2015 metų veiklos planas

2015 metų veiklos ataskaita

2016 metų veiklos planas

2016 metų veiklos ataskaita


NAUDINGI SKAITINIAI TĖVAMS APIE VAIKŲ ELGESIO IR EMOCIJŲ YPATUMUS

 

Kodėl klausimas "Kaip sekėsi?" nėra visiškai tinkamas? Nes į jį dažniausiai vaikai atsakys vienu žodžiu – "gerai". Ko paklausti vaiko, kad sužinotume daugiau apie jo praėjusią dieną?

Skaityti daugiau...


Nebesusitvarkau su savo vaiku. Vis dažniau teka sutikti tėvus, kurie išgyveną visišką pasimetimą, bejėgiškumą, baimę dėl to kas bus toliau, nes jų vaikas meluoja, vagiliauja, tingi, neklauso jokių prašymų, įtikinėjimų. Bausmės niekaip nekeičia nepageidautino elgesio. Ką daryti???

Skaityti daugiau...


Ar gali maži vaikai išgyventi stresą? Kartais pakanka suprasti, kodėl vaikas elgiasi keistai ar neįprastai, kad galėtumėm laiku užbėgti problemoms už akių.

Skaityti daugiau...


Dėmesio! Kviečiu tėvelius dalyvauti savitarpio paramos grupėje "Pozityvi tėvystė".

Skaityti daugiau...


Adaptacijos periodas pirmame kolektyve mažylio gyvenime yra ne pats lengviausias tiek jam, tiek mamai ar tėčiui. Tėveliai, turbūt be galo jaudinsis, kaip darželyje sekasi vaikučiui, o šis iš pradžių labai ilgėsis mamytės. Nesijaudinkite, viskas praeis, tik reikia laiko. Todėl labai svarbu iš anksto pradėti ruošti jį darželiui.

Skaityti daugiau...


Jūsų mažylis - jau Pirmokas. Labai svarbus sėkmingos adaptacijos ženklas, rodantis, kad vaikas jau įsiliejo į mokyklos bendruomenę – pasitenkinimas tarpusavio santykiais su klasiokais bei mokytojais. Tačiau adaptacijos periodu pirmokėliai gali susidurti su sunkumais.

Skaityti daugiau...


Vaikas parduotuvėje užsinori to, ko Jūs neketinate pirkti. Jis - "isterikuoja", Jūs - nežinote, kaip išvengti piktų žvilgsnių. Ka daryti?

Skaityti daugiau...