IU mokytoja E. Fridrikaitė dalyvavo 15-oje Tarptautinėje technologijų, švietimo ir plėtros konferencijoje

Egles pazymejimas

IU mokytoja E. Fridrikaitė, kartu su VU mokslininkais - prof. dr. R. Bubniu ir lekt. dr. J. Lenkauskaite - Ispanijos moksliniam leidiniui parengė publikaciją tema - "Manifestation of teachers' experiential learning in developing collaborative culture in a pre-school educational institution" (liet. ,,Mokytojų patirtinio mokymo(si) raiška plėtojant Bendradarbiavimo kultūrą ikimokyklinio ugdymo įstaigoje"). Publikacija š. m. kovo 8-9 dienomis, buvo pristatyta 15TH INTERNATIONAL TECHNOLOGY, EDUCATION AND DEVELOPMENT CONFERENCE (liet. 15-oje Tarptautinėje technologijų, švietimo ir plėtros konferencijoje).