IŠSIPILDYMO AKCIJA

Džiugu, kad „Pyragų diena“ jau tapo gražia tradicija ir kasmet švenčiama vis plačiau. Šiemet, kaip ir praėjusiais metais, Tirkšlių darželis „Giliukas“ prisijungė prie TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamos „Išsipildymo akcijos“ įkvėptos iniciatyvos, kuomet įmonių ir įstaigų vadovai, darbuotojai, moksleiviai kviečiami iškepti pyragą, atsinešti jį į savo įstaigą, už sutartą kainą parduoti kolegoms, o surinktas lėšas paaukoti šių metų „Išsipildymo akcijai“.

Šiais metais „Giliuko“ Pyragų dienos iniciatyva peraugo į sėkmingos socialinės bendrystės patirtį. Tirkšlių kultūros centro direktorius Leonardas ŽALIMAS pasiūlė darželio bendruomenei renginį organizuoti kultūros centro patalpose. Savo iškeptais pyragais prie iniciatyvos prisidėjo Tirkšlių seniūnijos, Juozo Vitkaus Kazimieraičio pagrindinės mokyklos, Tirkšlių miestelio bendruomenės, Kultūros centro bendruomenių nariai. Darželio „Giliukas“ direktorė Laima NORVAIŠIENĖ pasveikino susirinkusius į renginį geros valios žmones, suprantančius dalijimosi ir atjautos svarbą. Diėkojame iniciatyvos autorei darželio „Giliukas“ sekretorei Lilijai VALIUKONIENEI bei organizatorėms auklėtojoms Algitai RŪDIENEI ir Daliai SAKALAUSKIENEI.